Stěhování bytů, kanceláří a strojů

Hledáte levné stěhování? Stěhovací služba Harbecar vám levně nabízí stěhování bytů, nábytku, kanceláří i celé firmy. Naši stěhováci zvládnou i náročnou přepravu strojů a nadrozměných nákladů pomocí speciální techniky. Stěhujeme po celé ČR.

Stěhujeme cokoli, co není přibité k zemi

  • levné stěhování bytů a nábytku
  • stěhujeme i kanceláře a celé firmy
  • speciální přeprava strojů a vozidel
  • stěhováky si najmete v týdnu i o víkendech
  • sídlíme na Vysočině, ale stěhujeme v celé ČR
  • zvládneme stěhovat i do / ze zahraničí

Stěhovali jsme i z anglického South Hamptonu a urazili tam a zpátky celkem 2800 kilometrů. Samozřejmě včetně cesty trajektem. Do Anglie jsme vezli automobil Volvo a zpátky vybavení bytu.

Proč stěhovácí z Harbecaru

Stěhujeme už 20 let. Namátkou bychom zmínili stěhování Státního zastupitelství v Havlíčkově Brodě, řady bytů nejenom po Havlíčkově Brodě, desítky firem po celé republice, ale stěhujeme třeba i těžké trezory.

Ke stěhování máme slušný vozový park – záleží na druhu a velikosti stěhovaných věcí. Není problém přijet k vám i s kamionem.

Stěhujeme pro fyzické i právnické osoby.

Stěhování nadměrných nákladů a strojů

Naší specialitkou je přeprava nadměrných a speciálních nákladů jako jsou třeba kočáry, traktory, trezory, pianina a těžkou techniku. Vyzkoušejte, co všechno dokážeme přestěhovat.

Stěhujeme prakticky kdykoli a rádi vám vyhovíme i o víkendech a svátcích.

Chápeme, že právě v mimopracovní dobu máte na stěhování víc času, takže se vám přizpůsobíme. Domluvte si termín stěhování radši včas předem, abychom vám zajistili dostatečnou kapacitu techniky a svalnatých stěhováků.

Stěhování bytů, kanceláří a strojů, stěhováci Vysočina
Stěhování bytů, kanceláří a strojů, stěhováci Vysočina
Stěhování bytů, kanceláří a strojů, stěhováci Vysočina
Stěhování bytů, kanceláří a strojů, stěhováci Vysočina

Objednejte si stěhováky

569 421 848

Domluvte si podrobnosti, termín a lokalitu stěhování. Jsme tu pracovní dny od 6 do 18 hod, ale stěhujeme i přes víkend a svátky.

Kontaktujte nás